Nápověda pro křesťanskou knihovnu pro nevidomé

Vítejte v naší knihovně pro nevidomé, provozovanou Katolickou teologickou fakultou Univerzity Karlovy. Tato knihovna poskytuje zvukové nahrávky knih pro nevidomé a slabozraké. Jelikož pro tyto účely existuje výjimka v autorském zákoně, není knihovna volně přístupná, registrace jako uživatele knihovny je možná pouze pro nevidomé a slabozraké. Máte-li zájem se registrovat jako její uživatel, nebojte se nám napsat, registrace budou vyřizovány individuálně.

Pokud jste již registrován a nejste přihlášen, prosím, přihlašte se, některé ovládací prvky i části nápovědy jsou zobrazené pouze pro přihlášené uživatele. Přihlásíte se odkazu přihlásit se v menu na levé straně obrazovky (v hlasové čtečce je menu čteno až po obsahu samotné stránky).

kde se nalézá v menu odkaz pro přihlášení

Po kliknutí na tento odkaz se zobrazí dialog pro přihlášení, do kterého zadejte své uživatelské jméno a heslo a stiskněte tlačítko Přihlaš se. Pokud jste své uživatelské jméno či heslo zapomněli, prosím, kontaktujte nás, např. pomocí odkazu níže. Po ukončení práce se nezapomeňte odhlásit (pomocí odkazu, nalézajícím se na tom samém místě jako odkaz pro přihlášení).

Pokud máte k naší službě jakékoli dotazy či připomínky, nebojte se nás kontaktovat, všechny Vaše připomínky uvítáme!

Křesťanská knihovna pro nevidomé